Kas esame?

Kainapjute.lt informuoja apie: ►apsipirkimus Lenkijoje ►nuolaidas Lietuvoje ►patarimai taupantiems

Apsipirkimo kelionės Lenkijoje

Kiekvieną šeštadienį organizuojamos apsipirkimo kelionės į Balstogės turgų ir parduotuves.

Atvykstame į Baltstogę (Bialystok). Apsipirkti Balstogėje nesudėtinga. Miesto centre gausu prabangių “Boutique” parduotuvių ir stambių prekybos centrų, meno galerijų, suvenyrų krautuvėlių. Mieste yra keli supermarketai -„Auchan”, „Makro””, prekybos centras „Tesco”. Lankomės įvairiose prekybos bazėse, pramoninių ir maisto prekių parduotuvėse, turguje, kur įsigysite prekių gamintojo kainomis pagal savo poreikius ir galimybes.

Atstumas nuo Vilniaus iki Bialystoko – 300 km į vieną pusę

Kalbų apie masinius apsipirkimus Lenkijos miestuose ir miesteliuose paskutiniu metu tenka girdėti dažnai, tačiau daugelis tiesiog numoja ranka, esą aukoti savaitgalį, važiuoti į Lenkiją dėl kelių kilogramų dešros, televizoriaus, sutaupant vieną kitą litą – neverta.

Pagal ryškėjančias tendencijas ieškoti alternatyvų Lietuvos didiesiems prekybos centrams ir daugiau girdimų atsiliepimų iš draugų, kolegų, kaimynų apie sėkmingus pirkinius Lenkijoje panašu, jog vis didesnė dalis žmonių keis įsisenėjusius įpročius – susidarys būtiniausių prekių sąrašus ir apsipirks kartą per savaitę ar dvi.

Kalbinti žmonės pasakojo, jog jie ir jų pažįstami rečiau keliauja į Varšuvą, dažniausiai maršrutas driekiasi iki Augustinavo, Suvalkų, Punsko, Seinų, Baltstogės. Tiems, kurie ruošiasi keliauti į pagrindines lietuvių apsipirkimo vietas, patariama apsipirkti kuo anksčiau, nes savaitgalį, vidudienį, teks ilgam įstrigti automobilių kamščiuose, bei didelė tikimybė, kad prekių lentynose ir ant prekystalių jau nebebus.

Taip pat rekomenduojame skaityti:

Comments are closed.