Kas esame?

Kainapjute.lt informuoja apie: ►apsipirkimus Lenkijoje ►nuolaidas Lietuvoje ►patarimai taupantiems

Nauja paslauga: kelionės apsipirkti į LenkijąNauja paslauga: kelionės apsipirkti į Lenkiją

Kelionių organizatoriai džiaugiasi užčiuopę aukso gyslą – jie siūlo vilniečiams apsipirkimo išvykas į Lenkiją.

„Ten viskas pigiau“, – tik išlipę iš autobuso vėlyvą šeštadienio vakarą džiūgavo keleiviai, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“. Drabužiai, avalynė, buitinė technika, kosmetika – lietuviai pirko viską, ką rado Lenkijos prekybos centruose.

Daugiausia drabužių ir batų vaikams pirkusi Tatjana tikino, jog vykti apsipirkti pas kaimynus – naudinga. Kelionė kainavo 50 litų, tačiau šios sumos vilnietei negaila. „Išleidau apie 1000 litų. Jeigu tas pačias prekes būčiau pirkusi Vilniuje, būčiau sumokėjusi mažiausiai 2000 litų. Tikrai važiuosiu dar ne vieną kartą. Ir pirksiu ne tik drabužius, bet ir maisto prekes. Tiek maisto produktų, tiek kitų prekių kainos gerokai mažesnės. Džiugu dar ir tai, kad Lenkijoje pardavėjai kalba ne tik lenkiškai ar rusiškai, bet ir lietuviškai“, – dienraščio žurnalistei Aurelijai Jonušaitei kalbėjo Tatjana.

Kainos – perpus mažesnės

Moteris įsitikino, kad Lenkijoje kai kurios prekės ten perpus pigesnės. Pavyzdžiui, mėsos produktai kainuoja 10 ir daugiau litų pigiau, gerokai pigesni ir plaukų dažai. Avalynė atsieina 100–200 litų mažiau nei Lietuvoje.

Iš kelionės parvykęs vilnietis Albertas taip pat pasidžiaugė, kad gerokai sutaupė. „Kainų skirtumas išties didelis. Automobilių dujos kainuoja 1,12 lito, o pas mus – apie 1,8 lito. Nereikia bijoti, kad Lenkijoje prekės prastesnės kokybės. Mes apsipirkome lygiai tokiuose pat prekybos centruose kaip Lietuvoje. Pavyzdžiui, „Ecco“ batai ten kainuoja 25 proc. pigiau“, – apsipirkimo gretimoje šalyje pranašumus vardijo vyras.

Atsižvelgs į norinčiųjų važiuoti srautą

Išvyką organizavusios bendrovės „Sėkmės žvaigždynas“ direktorės pavaduotoja Marina Stankevič džiaugėsi, kad keleiviai grįžo patenkinti. Ji teigė, kad antroji išvyka bus organizuojama šį trečiadienį, planuojama vykti už poros savaičių prieš Velykas. Tačiau, jos teigimu, jeigu bus susidomėjimas, kelionės bus organizuojamos ir dažniau.

Vilniečiai vežami į Lenkijos Balstogės turgų ir parduotuves. Autobusas išvažiuoja ankstyvą rytą – apie 4 val. Tokia kelionė kainuoja pusšimtį litų.

Taip pat rekomenduojame skaityti:

Comments are closed.