Kas esame?

Kainapjute.lt informuoja apie: ►apsipirkimus Lenkijoje ►nuolaidas Lietuvoje ►patarimai taupantiems

Naujieji apsipirkimo gidai

Ir internete, ir Kauno daugiabučių laiptinėse pasipylė skelbimai, siūlantys nuvežti į Lenkiją, kur galima pigiai apsipirkti.

Standartinis mokestis važiuojantiesiems iš Kauno – 50 litų žmogui. Vieni siūlosi pavėžėti į kaimyninės šalies artimiausią miestelį lengvuoju automobiliu, kiti – mikroautobusu. Nuo to priklauso, kiek prekių bus galima prisikrauti vežtis atgal – keletą krepšių ar tiek, kiek pajėgsi panešti.

Abejojantiesiems, verta ar neverta važiuoti, vežėjai perskaito išsamią reklaminę paskaitą. Pasak jų, Lenkijoje bemaž viskas gerokai pigiau nei Lietuvoje: kava, arbata, aliejus, džinsai.

Populiarių skalbimo miltelių 11 kg pakuotė naujajame Lietuvos pirkėjų rojuje esą kainuoja vos 50 litų, kilogramas kalakutienos faršo – 6 litai.

Vieni vežėjai dirba visomis savaitės dienomis, išskyrus sekmadienį, kiti – išskyrus pirmadienį, nes po savaitgalio lietuviai būna gerokai iššlavę Lenkijos pasienio miestelio Suvalkų turgaviečių, bazių ir parduotuvių prekystalius.

Šeštadieniais važiuojama labai anksti iš ryto, nes tądien susidaro didelės eilės, į turgų žmonės įleidžiami grupėmis. Vežėjai pasakojo, kad šių grūsčių priežastis ne kas kitas, o pigesnių prekių ištroškę lietuviai. Geriausia diena apsipirkti, jų nuomone, – ketvirtadienis arba penktadienis. Išvykstama iš ryto, grįžtama po pietų.

Teigiama, kad dabar į Lenkiją apsipirkti važiuoja ne tik marijampoliečiai ar alytiškiai, bet ir tolesnių miestų – Panevėžio, Utenos gyventojai. Kritus Lenkijos zloto kursui, lietuviams prekių kainos tapo ypač patrauklios.

Didžioji dalis keliauninkų apsipirkti į Lenkiją važiuoja savu transportu. Keturiems asmenims, susidėjus pinigų degalams, kelionė iki Suvalkų ir atgal kainuoja po maždaug 20 litų. Kauną ir Suvalkus skiria apie 130 kilometrų.

Taip pat rekomenduojame skaityti:

Comments are closed.