Kas esame?

Kainapjute.lt informuoja apie: ►apsipirkimus Lenkijoje ►nuolaidas Lietuvoje ►patarimai taupantiems

Vežėjai ėmė siūlyti „apsipirkimo ekskursijas“ Lenkijoje

Šeštadienį apie 4 val. ryto iš Vilniaus turėtų pajudėti autobusas, pilnas į Lenkiją apsipirkti skubančių lietuvių. Slopstant lietuvių poreikiui atostogauti ir keliauti svetur, kelionių organizatorius „Sėkmės žvaigždynas“ nusprendė pasiūlyti kitokio pobūdžio išvykas – sėsti į autobusą ir už 50 Lt nuvažiuoti į Balstogės (Belostoko) turgų ir parduotuves.

„Todėl, kad dabar labai daug žmonių važiuoja į Lenkiją, patys organizuojasi, patys važiuoja“, – apie tai, kodėl nuspręsta imtis organizuoti tokias keliones sakė bendrovės turizmo vadybininkė Živilė Janelytė.

Jos teigimu, reisas į Lenkijos parduotuves ir turgų nėra reguliarus, išvykos bus organizuojamos tada, kai susirinks grupės.

„Šiaip stengsimės išvažiavimus organizuoti ir vidury savaitės, nes yra žmonių, kurie negali važiuoti savaitgalį“, – sakė bendrovės turizmo vadybininkė.

DELFI primena, kad apsipirkimas kaimyninėje Lenkijoje lietuvius ėmė vis labiau vilioti tada, kai zlotas euro atžvilgiu ėmė sparčiai smukti. Šiuo metu jo vertė yra sumažėjusi maždaug trečdaliu. Pirmadienio kursu 1 zlotas kainuoja 73 lietuviškus centus.

Taip pat rekomenduojame skaityti:

Comments are closed.